Dodávatelia

HÖRMANN

Vedúci predajca brán a dverí v Európe. Viac ako 20 miliónov brán bolo vyrobených a dodaných po celom svete od založenia firmy v roku 1935. V 40 špecializovaných závodoch v Európe, Severnej Amerike a Ázii vyvíja a vyrába viac ako 6000 zamestnancov veľmi kvalitné brány, dvere, zárubne, pohony, systém kontroly prístupu a úložné systémy na použitie v súkromne a priemyselne využívaných nehnuteľnostiach. Hlavné sídlo globálne pôsobiacej skupiny Hörmann sa nachádza v obci Steinhagen v blízkosti mesta Bielefeld vo východnom Vestfálsku.

HESTA, spol. s.r.o.

Spoločnosť HESTA, spol. s r.o. bola založená v roku 1993 a patrí medzi najdlhšie pôsobiacich výrobcov okien a dverí na Slovensku. Investície do nových výrobných technológií a softvéru, radia spoločnosť Hesta medzi popredných výrobcov okien a dverí na Slovensku. V rámci objemu výroby a výrobnej kapacity patrí spoločnosť Hesta na 2. miesto medzi výrobcami na Slovenskom trhu.

San Marco

Colorificio San Marco S.p A, je jedným z najvýznamnejších talianskych výrobcov farieb a lakov pre profesionálne stavebníctvo. Špecializuje sa na vývoj a výrobu povrchových úprav v stavebníctve a dekoratívnych úprav interiérových a exteriérových stien. Slovensko jednou z 55 krajín na svete, kde je možné zakúpiť kvalitné farby a laky značky San Marco. Viac na www.san-marco.com. Špecializáciu na profesionálov podčiarklo vybudovanie špeciálneho školiaceho strediska značky San Marco na Slovensku, ktoré vytvára zázemie pre kvalitných dekoratérov a profesionálov pre prácu s výrobkami San Marco.